Клас: 5 – А, 5 – Б
Тема уроку: вільний час
Підтема: проведення
вільного часу
Тип уроку: урок
узагальнення і систематизації знань
Мета уроку: узагальнити та систематизувати лексичний
матеріал теми; вдосконалювати навички монологічного та діалогічного
мовлення; розвивати навичка аудіювання та читання, писемного мовлення,
комунікаційні здібності учнів; виховувати інтерес до корисних захоплень,
читання, любов до своєї Батьківщини.
Обладнання: підручник, робочий зошит, інтерактивна
дошка, програмне забезпечення SMART Notebook 11.
Хід
уроку:
І.
Організаційна частина уроку. Привітання. Повідомлення теми та мети уроку.
T: Good morning my dear pupils! The topic of
our lesson today is
«Spending our free time». At the lesson, you
will revise the words,
you’ll watch an interesting movie, and we’ll travel
around our beautiful country.
Введення в іншомовну атмосферу.
Т: Look through the video.
Answer the question: what can we do when we have free
time? (SLIDE 1)
II. Основна частина уроку.
1. Активізація тематичної лексики
T: Dear boys and girls! Look at the board. You can see the word «pastime». This word means to spend free time with pleasure. Tell
me please what do you like to do
with pleasure?
Учні переглядають перелік слів на дошці і відповідають на запитання,
Починаючи свої відповіді з «I like…» (SLIDE 2)
2. Читання.
T: We have received an e-mail letter! Let’s read it.
Учні читають листа (SLIDE 3)
3. Писемне мовлення.
T: This idea is very interesting. Write your e-mail
letter to answer our friends.
Учні пишуть лист-відповідь, заповнюючи пропуски у тексті. Перевірка
здійснюється шляхом витирання з дошки білого олівця гумкою. (SLEDE 4)
4. Фізкультхвилинка
T: We are ready to start our journey! (SLIDE 5)
5. Монологічне мовлення
T: We are in the South of Ukraine. Tell your friends
about the things you like or do not like doing.
Учні складають речення, використовуючи лексичні одиниці,
які з’являються перед ними на дошці. (SLIDE 1
“THE SOUTH”)
6.
Діалогічне мовлення
T: We continue our trip to the East of Ukraine. Talk
with your friend about your likes and dislikes.
Учні складають діалоги в парах на тему, яка задається їм
гральним кубиком. (SLIDE 1 “THE EAST”)
7.
Аудіювання
T: Meet Lilly in the North. She is preparing for a
balloon party. Listen to the dialogue and build it correctly on the board.
Учні слухають діалог, а потім розставляють репліки на
дошці у такому порядку, в якому вони прозвучали. (SLIDE 1 “THE NORTH”)
8.
Cистематизація вивченого матеріалу
Т: At last we are
in the West. Read the advertisements and guess the proposed activity.
Учні читають оголошення і вибирають вид діяльності, який
підходить до даного оголошення. (SLIDE 1 “THE
WEST”)
Узагальнення вивченого матеріалу
T: We finished our journey. We are at home now. Let’s
sing the song about our free time!
Учні слухають пісню і співають її. (SLIDE 7)
III. Заключна частина уроку
Підбиття підсумків уроку
T: Was this lesson interesting for you?
What did you like the most/the least?
Who was the most active traveler today?
Повідомлення домашнього завдання (SLIDE 8)
T: Thank you for your hard work during the lesson!
Goodbye!
Клас: 8
Тема: Музика у нашому житті
Підтема: Музика
Тип уроку: комбінований
Мета: формувати навички вживання нових лексичних
одиниць; вдосконалювати навички читання і усного мовлення з опорою на лексико –
граматичну структуру; розвивати культуру спілкування і мовленнєву реакцію
учнів; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань і позитивне ставлення
до музики.
Обладнання: робочий зошит, підручник, інтерактивна
дошка Smart,
програмне забезпечення(програма SMART
Notebook
11).
Хід
уроку
І. Організація класу. Привітання.
Т: Good
morning, pupils! I am glad to see you!
Повідомлення теми і мети уроку
T: Read an
English proverb and try to guess what the theme of our lesson is.
(SLIDE
1)
You are right!
The theme of our lesson is music. We will revise using the clauses of time,
place and condition. We will get to know some kinds of music and some new words
on this theme. By the end of the lesson, you will enrich your vocabulary and
will be able to speak with your friends about music in English.
Введення в іншомовну атмосферу. Перевірка домашнього
завдання.
T: Listen to the song and find the subordinate clauses.(SLIDE 2)
“Where your love
is…” – clause of place
“Where your
dreams are…” – clause of place
“When the sun
rises in the morning…” – clause of time
“When the wind
blows strong and cold…” – clause of time
“Where your love
is…” – clause of place
ІІ.
Основна частина уроку
New vocabulary. Введення
нових лексичних одиниць(SLIDE
3)
T: Listen to
some examples of Classical, Chamber, Popular and Folk music (SLIDE 4)
Reading. Читання
Т:Let’s
do ex. 1 at p.67. Read the text one by one.
Фізкультхвилинка (SLIDE 5)
Writing. Письмо
T: Do ex. 2 at
p. 68. Complete the sentences. (SLIDE 6)
1.
We
can hear music in… a school band, an orchestra or in a church.
2.
We
may hear music from records and tapes or on the radio.
3.
We
hear music during television shows and movies.
4.
Many
boys and girls study to become good musicians.
5.
They
may take singing lessons or learn to play a musical instrument.
Speaking. Говоріння
Т: Do ex. 4 at p. 68. Turn to your partner and make up
the dialogues.(SLIDE 7)
ІІІ. Заключна частина уроку
Підсумки уроку
Повідомлення домашнього завдання (SLIDE 8)
T:
Who was the most active during the lesson?
Who was silent today?
Релаксація (SLIDE8)
T:
And now you can relax and think about the beauty of November…
The
lesson is over. Goodbye, my dear pupils!
Клас: 7
Тема: наше здоров’я
Підтема: у лікарні
Тип уроку: урок застосування
знань, умінь, навичок
Мета: повторити вивчені лексичні одиниці
та практикувати їх вживання у лексико-граматичних структурах. Удосконалювати
компетенції читання, аудіювання, усного і писемного мовлення. Розвивати усні
комунікативні вміння. Виховувати усвідомлення важливості бережливого відношення
до свого здоров’я.
Обладнання: Підручник, робочий зошит,
інтерактивна дошка, програмне забезпечення SMART
Notebook 11.
ХІД УРОКУ
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО
МОВЛЕННЯ
1. Привітання.
Т: Hello, pupils! How
are you?
2. Повідомлення теми та мети уроку.
Т: Today we are going to speak about
health service. You'll revise some words on the topic and practise them in
texts, games and exercises.
Уведення в іншомовну атмосферу
Перегляд відео «At
the Doctor’s Office.
Part one» (SLIDE 1)
ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Повторення
лексичних одиниць (SLIDE 2)
2. Подання тексту впр. 1 (с. 79) для
читання.
1) Етап підготовки до читання.
Т: Look at the picture on page 79. Who
can you see? What does this man do? Why can we say that? What is he doing at
the moment? Now look at the title of the text. What do you expect to read
about?
2)
Етап читання. (SLIDE 3)
Т: In the text find the passages
describing:
—
work of medical specialists;
—
what you should do if you have symptoms of a disease;
—
what you should do if you are too ill to go to the doctor;
—
what you need to do to be healthy;
—
private treatment.
3)
Етап перевірки розуміння змісту тексту. (SLIDE 4)
а)
Впр. З (с. 80).
Учні слухають твердження до тексту,
погоджуються з правильними та виправляють неправильні.
б)
Впр. 4 (с. 80).(SLIDE 5)
Учні знаходять закінчення поданих речень у тексті
вправи та записують їх.
Активізація мовленнєвих зразків теми.
1)
Впр. 2 (с. 80). (SLIDE 6)
4) Bnp. 5 (c. 81). (SLIDE 7-10)
Учні розподіляють подані слова за
тематичними групами.
3. Розвиток умінь мовлення.
1) Впр. 6 (с. 81).
Учні в парах дають один одному завдання:
скласти речення з поданим словом за темою «Охорона
здоров'я».
2)
Впр. 7 (с. 81).
Учні складають усні монологічні
повідомлення за запропонованою темою, спираючись на подані слова.
3)
Впр. 8 (с. 81).
Обговорення поданих запитань проходить у
формі фронтальної бесіди з класом.
Узагальнення матеріалу. Перегляд відео «At the
Doctor’s Office. Part 2»
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Домашнє завдання.
Впр. 9 (с. 81), письмово. Повторити лексику
теми
2. Підведення підсумків уроку.
T: Thank you for your hard work today! Be healthy and happy! Goodbye!
ТЕМА: Будинок, де я живу
ПІДТЕМА: У помешканні
ТИП: урок засвоєння навичок і умінь
МЕТА: Ознайомити з новою лексикою теми.
Навчати описувати кімнату,
використовуючи нові лексеми, а також прийменники місця.
Розвивати здібності учнів до комунікації.
Прищеплювати вміння аналізувати, думати, висловлювати свою точку зору.
ОБЛАДНАННЯ: Підручник, робочий зошит, картки з малюнками, картки для самостійної
роботи (НО).
ХІД УРОКУ
І. Підготовка до сприйняття
іншомовного мовлення
Привітання.
T. Good morning, pupils. I am glad to see you.
Cl.
Повідомлення теми і мети уроку.
T. Today you’ll learn some new words on the
topic and you’ll use them to describe the rooms.
Фонетична зарядка
[I]
It’s my room.
- A pretty sight.
It is clean,
And big and bright.
T – Cl, P1, P2,P3,P4
Перевірка домашнього завдання.
Р1, Р2, Р3, Р4.
ІІ. Основна частина уроку
Подання нового лексичного матеріалу
T. Look at the blackboard, pupils! Here are new words. Let’s listen and read them!
- fireplace
[‘faiepleis] камін
- mirror
[‘mirer] дзеркало
- hall
[ho:l] коридор, хол
- cupboard
[‘k^bed] сервант
- chest
of drawers [,tsestev’dro:z]
комод
- bookcase
[‘bukkeis] книжкова шафа
- wardrobe[‘wo:dreub] шафа для одягу
Т. Open your
vocabularies and write down new words.
Практикування у вживанні нових слів, повторення раніше вивчених слів
T. Change the
pictures into the words:
This is a living
room. There is a round ____________ (table) in the middle of the room. There
are five chairs around the table. There are a ___________ (TV - set) and a
______________ (Chest of drawers) to the left of the table. There is an
armchair to the right of the table. There is a ________ (book) on the armchair.
There is a ___________ (fireplace) in the corner. There is an armchair in front
of the fireplace. Next to it there is a _________ (sofa) and a _________
(bookcase).
P1-P2-P3-P4
Фізкультхвилинка:
T. Let’s relax, do exercises.
Stand up!
Hands up!
Hands on hips!
One, two, three hop!
One, two, three stop!
Hands down!
Sit down.
Читання
T. Listen, read and translate the word
combinations and phrases. (ex. 3 p. 40)
P1-P2-P3-P4
Робота в групах
Т. Write down a
list of furniture that you have at home. The winner is the team that name more
words.
Складання діалогу з використанням активної лексики уроку (ex. 5 p. 40)
P1 – P2, P1 – P2.
ІІІ. Заключна частина уроку
Домашнє завдання
Впр. 1,2,3 ст 22 – 23 (РЗ),
вивчити нові слова
Підсумки уроку.
Повідомлення оцінок
Немає коментарів:
Дописати коментар